WYKAZ DZIAŁAŃ PRIORYTETOWYCH DZIELNICOWYCH NA II PÓŁROCZE 2023

KOMISARIAT POLICJI VI W KATOWICACH

Rejon nr 62

sierż. szt. Sławomir Szuster

Plan działania priorytetowego: na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń w policyjnych systemach informacyjnych, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, odczuć społeczeństwa, w tym na podstawie przeprowadzonych rozmów zdiagnozowano, że obecnie problemem w rejonie dzielnicowego jest nieprawidłowe parkowanie na ul. Piotra Skargi 6.

Zakładany cel do osiągnięciaograniczenie i eliminowanie wykroczeń na ul. Piotra Skargi 6 w Katowicach.

 

Rejon nr 63

st. sierż. Paweł Miśta

Plan działania priorytetowego: na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń w policyjnych systemach informacyjnych, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, odczuć społeczeństwa, w tym na podstawie przeprowadzonych rozmów zdiagnozowano, że obecnie  problem w rejonie dzielnicowego występuje w obszarze związanym ze spożywaniem alkoholu w obrębie Placu Lecha i Marii Kaczyńskich w Katowicach.

Zakładany cel do osiągnięciaograniczenie i eliminowanie wykroczeń na Placu Marii i Lecha Kaczyńskich w Katowicach.

 

Rejon nr 64

sierż. szt. Łukasz GROTEK

Plan działania priorytetowego: na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń w policyjnych systemach informacyjnych, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, odczuć społeczeństwa, w tym na podstawie przeprowadzonych rozmów zdiagnozowano, że obecnie  problemem w rejonie dzielnicowego jest nieprawidłowe parkowanie na ul. Zabrskiej w Katowicach.

Zakładany cel do osiągnięciaograniczenie i eliminowanie wykroczeń na ul. Zabrskiej w Katowicach.

Powrót na górę strony