Wiadomości

Zapraszamy na dzień otwarty służby kontrterrorystycznej

Data publikacji 26.09.2023

20 października 2023 r. w godzinach 12.00-15.00 na lotnisku Bemowo w Warszawie serdecznie zapraszamy na dzień otwarty służby kontrterrorystycznej. Mundurowi przygotowali pokazy statyczne śmigłowców, pojazdów specjalnych oraz środków transportu. Jeżeli jesteś zainteresowany służbą w Centralnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji „BOA”, uzyskasz informacje o możliwości zatrudnienia oraz warunkach przyjęć.

Dla odwiedzających zaprezentowane zostanie wyposażenie specjalne m.in.: wyposażenie i sprzęt do prowadzenia działań bojowych w terenie leśnym i zurbanizowanym, sprzęt wysokościowy, sprzęt do prowadzenia działań bojowych w środowisku wodnym, wyposażenie i sprzęt do realizacji działań bojowych w środowisku skażonym. Będzie można również zobaczyć broń, która jest wykorzystywana w realnych działaniach bojowych. Impreza odbędzie się 20 października br. (piątek), w godzinach 12.00-15.00 na lotnisku Bemowo (wjazd od ul. Radiowej).

Osoby zainteresowane służbą w Centralnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji „BOA” uzyskają informacje o możliwości zatrudnienia oraz warunkach przyjęć. To doskonała okazja, aby porozmawiać z operatorami jednostki kontrterrorystycznej o charakterze ich pracy, systemie wynagrodzeń, możliwościach rozwoju, jak również zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

zdjęcie kolorowe: plakat zachęcający do udziału w dniu otwartym służby kontrterrorystycznej. Na plakacie umieszczono napisy o treści: BOA. Dołącz do Nas. 20 października br. (piątek), w godzinach 12.00-15.00 na lotnisku Bemowo (wjazd od ul. Radiowej). Centralny Pododdził Kontrterrorystyczny Policji „BOA”

 

Pliki do pobrania

  • 2.99 MB
Powrót na górę strony