Wiadomości

Katowiccy policjanci zakończyli poszukiwania 23-latka

Data publikacji 05.10.2022

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 23-letniego mężczyzny, który zaginął na przełomie kwietnia i maja 2022. Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych mężczyzny ze swoich stron.

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukiwali 23-letniego mieszkańca Katowic. Rodzina zgłosiła zaginięcie 16 września 2022 roku. Policjanci ustalili, że mężczyzna od początku roku korzystał z pomocy ośrodków dla osób bezdomnych na terenie Katowic. Na przełomie kwietnia i maja, rodzina miała ostatni kontakt z zaginionym. Z ustaleń w sprawie wynikało, że mężczyzna może przebywać nad polskim morzem w okolicy Mielna. W przeszłości podejmował pracę zarobkową na terytorium Niemiec.

Dzięki publikacjom w mediach, zaginiony mężczyzna dowiedział się, że jest poszukiwany przez katowickich policjantów i nawiązał kontakt z funkcjonariuszami Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych mężczyzny ze swoich stron.

Powrót na górę strony