Wiadomości

Podziękowania dla dzielnicowego za spotkanie z przedszkolakami

Data publikacji 16.12.2021

W październiku dzielnicowi z Komisariatu III Policji w Katowicach asp. Hanna Wąsik i sierż. szt. Mateusz Chlebek odbyli cykl spotkań z przedszkolakami z Publicznego Przedszkola nr 51 w Katowicach. W trakcie zajęć z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta, policjanci uczyli przedszkolaki m.in. zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kontaktów z agresywnym psem, a także jak zachować się wobec osób obcych. Dyrekcja w imieniu dzieci podziękowała policjantom za wspólnie spędzony czas i naukę przesyłając podziękowania.

zdjęcie kolorowe: dyplom - podziękowanie o treści Podziękowanie Dyrektor, Grono Pedagogiczne i dzieci z miejskiego Przedszkola nr 51 w Katowicach składają serdeczne podziękowania Pani asp. Hannie Wąsik z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach za wspólne spotkanie i prelekcję na temat bezpiecznych zachowań na ulicy i w domu oraz umożliwienie poznania specyfiki zawodu policjanta.

Zdjęcie kolorowe: dyplom - podziękowanie o treści Podziękowanie Dyrektor, Grono Pedagogiczne i dzieci z miejskiego Przedszkola nr 51 w Katowicach składają serdeczne podziękowania Pu sierżantowi sztabowemu Mateuszowi Chlebek z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach za wspólne spotkanie i prelekcję na temat bezpiecznych zachowań na ulicy i w domu oraz umożliwienie poznania specyfiki zawodu policjanta.

 

Powrót na górę strony