Wiadomości

Podziękowania za kontrolę drogową

Data publikacji 06.12.2021

Do katowickiej komendy wpłynęły podziękowania kierującego oplem, który został zatrzymany do kontroli drogowej. Pan Lukasz podziękował w ten sposób policjantom wydziału ruchu drogowego za wzorowe wykonywanie obowiązków. Po zanonimizowaniu danych publikujemy ich treść.

zdjęcie kolorowe: skan wiadomości e-mail po zanonimizowaniu o treści: od Łukasz do rzecznik@ka.policja.gov.pl, temat kontrola drogowa, data 05.12.2021 rok godzina 10:24 Dzień dobry, pragnę złożyć pochwałę dla dwóch funkcjonariuszy, którzy zatrzymali mnie do kontroli drogowej. Miejsce kontroli miało w Katowicach na dzielnicy Podlesie przy zbiegu z Śląską około godziny 10.00. Niestety nie zakodowałem numeru bocznego radiowozu ani nazwisk funkcjonariuszy. Poruszałem się samochodem Opel Vectra C 2002. Panowie w sposób wzorowy wywiązali się z swoich obowiązków służbowych nakładając na nie dwa pouczenia. Postawa oraz przebieg kontroli zasługuje na docenienie w szeregach Policji jako wzór do naśladowania. składam szczere gratulacje dla ??Pani rzecznik za takich funkcjonariuszy w szeregach stróżów prawa. Pozdrawiam serdecznie. z wyrazami szacunku Łukasz

"Dzień dobry,

pragnę złożyć pochwałę dla dwóch funkcjonariuszy, którzy zatrzymali mnie do kontroli drogowej. Miejsce kontroli miało w Katowicach na dzielnicy Podlesie przy zbiegu z Śląską około godziny 10.00. Niestety nie zakodowałem numeru bocznego radiowozu ani nazwisk funkcjonariuszy. Poruszałem się samochodem Opel ... Panowie w sposób wzorowy wywiązali się z swoich obowiązków służbowych nakładając na nie dwa pouczenia. Postawa oraz przebieg kontroli zasługuje na docenienie w szeregach Policji jako wzór do naśladowania. Składam szczere gratulacje dla Pani rzecznik za takich funkcjonariuszy w szeregach stróżów prawa. Pozdrawiam serdecznie.

Z wyrazami szacunku Łukasz ..."

Powrót na górę strony