Wiadomości

Podejrzewany o zniszczenie szyby – czy rozpoznajesz?

Data publikacji 14.05.2020

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie szyby w budynku w centrum Katowic. Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 50, 47 851 38 80 lub e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl Gwarantujemy anonimowość.

zdjęcie kolorowe: mężczyzna podejrzewany o zniszczenie okna

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą sprawę uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 13 marca 2020 roku przy ulicy Słowackiego 31 w Katowicach. Widoczny na zdjęciu mężczyzna rzucił nieustalonym przedmiotem w szybę, co spowodowało jej zniszczenie Wizerunek podejrzewanego o uszkodzenie mienia mężczyzny zarejestrował monitoring. Po całym zdarzeniu podejrzewany wraz z mężczyzną w czerwonej kurtce odszedł w kierunku dworca PKP.

zdjęcie kolorowe: mężczyzna podejrzewany o zniszczenie okna

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzn widocznego na zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 50, 47 851 38 80 lub e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

zdjęcie kolorowe: mężczyzna podejrzewany o zniszczenie okna

Powrót na górę strony