Wiadomości

Znamy tożsamość mężczyzn podejrzewanych o kradzież młotów udarowych

Data publikacji 19.03.2020

Znamy już tożsamość mężczyzn podejrzewanych o o kradzież młotów udarowych. Na początku tygodnia wizerunek podejrzewanych mężczyzn. W ich namierzeniu pomogli internauci, a także media, które rozpowszechniły komunikat. Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Do kradzieży doszło 4 marca 2020 r. w markecie budowlanym przy ul. Baildona 60 w Katowicach. Wizerunek mężczyzn, którzy podczas wizyty w markecie ukradli dwa młoty udarowe o wartości prawie 2 tys. zł., zarejestrowały kamery monitoringu sklepowego. Zdjęcia z monitoringu zostały opublikowane w miniony poniedziałek. Śledczy zwrócili się o pomoc do internautów, którzy po raz kolejny nie zawiedli. Dzięki uzyskanym informacjom policjanci z Komisariatu VII Policji w Katowicach mogli ustalić tożsamość podejrzewanych mężczyzn. Przypominamy, że za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dzięki komunikatom, które ukazały się w mediach, policjanci otrzymali informacje, które pomogły ustalić tożsamość mężczyzn.

Powrót na górę strony