Wiadomości

Podziękowania dla policjantów katowickiej „siódemki”

Data publikacji 01.06.2026

Do Komisariatu Policji VII w Katowicach wpłynęły podziękowania dla tamtejszych policjantów. Pan Michał kieruje słowa wdzięczności i uznania za postawę i profesjonalizm mundurowych. Po anonimizacji danych, publikujemy treść podziękowań.

podziękowania

 

Jako pokrzywdzony w zakończonych postępowaniach przygotowawczych o sygnaturach RSD- oraz RSD, to składam na ręce Komendata tutejszego Komisariatu podziękowania dla wszystkich Funkjconariuszy Policji, którzy brali udział w czynnościach do wyżej wymienionych postępowań przygotowawczych.

Chciałbym w szczególności podziękować Funkcjonariuszom z którymi miałem najwiecej styczności w toku powyższych postępowań, tj. dziękuję Panu Sierżantowi Dawid..., Pani Sierżant Marta..., Panu Aspirantowi Przemysław...

Funkcjonariusz Komisariatu Policji VII w Katowicach z którymi miałem styczność to w moim odczuciu jako pokrzywdzonego profesjonaliści, którzy wykazywali się bardzo wysokim poziomem kultury osobistej, stalowymi nerwami i merytorycznym, bezstronnym podejściem do niełatwych zagadnień o charaktrze kryminalnym.

Ciężka praca Funkcjonariuszy tutejszego Komisariatu ( w szczególności Pana Sierżanta Dawid...) zaowocowała wykryciem sprawcy krzywd i przestępstw, które zostały popełnione na moją szkodę, dzięki czemu do Sądu został skierowany akt oskarżenia przeciwko sprawcy.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim Funkcjonariuszom Komisariatu Policji VII w Katowicach za Wasze poświęcenie w zwalczaniu bezprawia i ochrony obywateli.

Z poważaniem,

Pokrzywdzony, Michał..
 

Powrót na górę strony