Wiadomości

Policjanci zakończyli poszukiwania 35-letniej kobiety

Data publikacji 03.04.2024

Katowiccy policjanci zakończyli poszukiwania 35-letniej kobiety, która zaginęła w dniu 2 kwietnia 2024 roku. W godzinach porannych wyszła z domu w nieznanym kierunku i zerwała kontakt z rodziną. Dziękujemy za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych kobiety ze swoich stron.

Katowiccy policjanci zakończyli poszukiwania 35-letniej kobiety, która zaginęła 2 kwietnia 2024 roku, kiedy o godz. 7.10 wyszła ze swojego mieszkania. Ostatni raz kontaktowała się z rodziną telefonicznie kilkanaście minut później. Kobieta od tamtej chwili nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W mediach społecznościowych i na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Katowicach został udostępniony komunikat ze zdjęciem zaginionej kobiety, aby informacja o poszukiwaniach dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Sprawdzano każdy sygnał napływający do komendy od osób, które informowały policjantów o potencjalnym miejscu pobytu zaginionej.

Katowiccy policjanci odnaleźli zaginioną kobietę w jednym z hoteli na terenie miasta.

Bardzo dziękujemy za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych kobiety ze swoich stron.

Powrót na górę strony