Wiadomości

Katowiccy policjanci zakończyli poszukiwania 10-letniej Ukrainki

Data publikacji 04.07.2023

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwani 10-letniej Ukrainki, która zaginęła 29 czerwca 2023 roku. Po kilku godzinach dziewczynka została odnaleziona w jednym z katowickich marketów. Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych dziewczynki ze swoich stron.

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 10-letniej Ukrainki.

Jak ustalili katowiccy policjanci, dziewczynka wyszła z domu przy ul. PCK w Katowicach 29 czerwca 2023 r. około 9.25 i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. W związku z poszukiwaniami dziecka dla katowickich policjantów ogłoszono alarm. Po kilku godzinach dziewczynka cała i zdrowa została odnaleziona w jednym z katowickich marketów.

Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych mężczyzny ze swoich stron.

Powrót na górę strony