Wiadomości

Podziękowania dla katowickich policjantów za odzyskanie ambulansu

Data publikacji 25.04.2023

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach wpłynęły podziękowania dla policjantów Komisariatu Policji VII w Katowicach, którzy odzyskali przywłaszczony ambulans. Dzięki natychmiastowym działaniom katowickich policjantów, pojazd o wartości prawie 78 tys. zł świadczy już usługi dla pacjentów z Małopolski. Po zanonimizowaniu danych publikujemy ich treść.

W marcu 2023 roku firma, która podpisała umowę na sprzedaż ambulansu podmiotowi świadczącemu usługi transportu medycznego, złożyła w Komisariacie Policji VII w Katowicach zawiadomienie o przywłaszczeniu samochodu specjalistycznego o wartości prawie 78 tys. zł. Kontrahent, który zawarł umowę na zakup samochodu w listopadzie 2022 roku nie wywiązywał się z zawartej umowy i nie płacił rat. Nie odpowiadał również na wezwania zobowiązujące go do oddania samochodu. Jeszcze tego samego dnia policjanci z katowickiej „siódemki” odzyskali przywłaszczony ambulans i przekazali prawowitemu właścicielowi. Dzięki działaniom katowickich policjantów specjalistyczny pojazd świadczy już usługi dla pacjentów z Małopolski.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach insp. Arkadiusza Konowalskiego i Komendanta Komisariatu Policji VII w Katowicach podinsp. Roberta Drążka wpłynęły podziękowania dla policjantów realizujących czynności w tej sprawie. Po zanonimizowaniu danych publikujemy ich treść.

zdjęcie czarno - białe: podziękowania o treści: Komendant Miejski Policji w Katowicach inspektor Arkadiusz Konowalski oraz Komendant komisariatu Policji VII w Katowicach Podinspektor Robert Drążek Podziękowania W imieniu Zarządu firmy … pragnę przekazać najszczersze wyrazy wdzięczności dla kierownictwa Komisariatu Policji VII w Katowicach oraz funkcjonariuszy biorących udział w interwencji z dnia 21 marca 2023 roku dotyczącej przywłaszczonego pojazdu – ambulansu. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa szybkiej reakcji na zgłoszenie oraz profesjonalnego podejścia do sprawy, co pozwoliło na szybkie i skuteczne jej rozwiązanie. Dzięki Państwa pracy poczuliśmy się chronienie w momencie, kiedy potrzebowaliśmy pomocy. Odzyskany przez Państwa ambulans rozpoczął dalszą służbę dla pacjentów w województwie małopolskim. Bardzo prosimy o przekazanie podziękowań na ręce funkcjonariuszy biorących udział w interwencji, a zwłaszcza Pani młodszej aspirant Aleksandrze …, która w sposób profesjonalny zabrała zeznania oraz osobiście była z Nami podczas odbioru pojazdu. Jej wiedza i wparcie w tamtym momencie była dla nas nieoceniona.  Z poważaniem

Powrót na górę strony