Wiadomości

Katowiccy policjanci zakończyli poszukiwania 23-letniego Pawła

Data publikacji 10.02.2023

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 23-letniego Pawła, który ostatni raz kontaktował się z rodziną 6 grudnia 2022 roku. Mężczyzna cały i zdrowy został odnaleziony w Niemczech. Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych kobiety ze swoich stron.

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukiwali 23-letniego mieszkańca Katowic.

Jak ustalili katowiccy policjanci, mężczyzna w listopadzie 2022 r. wyprowadził się od swojego ojca, a ostatni kontakt rodziny z zaginionym był 6 grudnia 2022 r. Kryminalni ustalili również, że mężczyzna mógł wyjechać do Niemiec. Dalsze czynności potwierdziły ustalenia policjantów, a niemieccy mundurowi nawiązali kontakt z zaginionym.

W związku z powyższym policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 23-latka. Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Rodzina, która zgłosiła zaginięcie, został powiadomiona o odnalezieniu mężczyzny.

Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych mężczyzny ze swoich stron.

Powrót na górę strony