“Policjant Ruchu Drogowego Roku 2010”-finał

Wczoraj zakończył się wojewódzki finał konkursu “Policjant Ruchu Drogowego Roku 2010”. Reprezentantem katowickich policjantów był sierżant sztabowy Mariusz Gąciarz, który był najlepszy w konkurencji jazdy samochodem

Wczoraj zakończył się wojewódzki finał konkursu “Policjant Ruchu Drogowego Roku 2010”. W zawodach brali udział funkcjonariusze, którzy byli najlepsi podczas kwalifikacji przeprowadzonych w jednostkach terenowych. Reprezentantem katowickich policjantów był sierżant sztabowy Mariusz Gąciarz, który był najlepszy w konkurencji jazdy samochodem.

Wczoraj oficjalnym ogłoszeniem wyników zakończył się wojewódzki finał konkursu "Policjant Ruchu Drogowego Roku 2010". Podczas trzech dni zawodów w konkurencjach rywalizowało 33 zawodników. Najlepszym policjantem drogówki w naszym garnizonie został mł. asp. Remigiusz Bujak z Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Drugie miejsce zajął sierż. szt. Sławomir Dudziński z komendy w Bytomiu, ostatnie miejsce na pudle przypadło sierż. szt. Kazimierzowi Wątroba z policji w Jaworznie. Dwóch najlepszych policjantów będzie reprezentowało nasze województwo w zawodach ogólnopolskich.
Reprezentant katowickiej drogówki zajął w turnieju dziesiąte miejsce. Nasz funkcjonariusz był zwycięzcą konkurencji jazdy samochodem. Za najlepsze umiejętności jazdy radiowozem otrzymał dyplom oraz puchar.