Wiadomości

Katowiccy policjanci zakończyli poszukiwania 24-leniej Yulianny

Data publikacji 25.10.2022

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 24-letniej Yulianny, której zaginięcie rodzina zgłosiła 17 sierpnia 2022. Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych kobiety ze swoich stron.

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukiwali 24-letniej obywatelki Ukrainy. Matka kobiety złożyła zawiadomienie o zaginięciu córki 17 sierpnia 2022 roku w Gdyni Śródmieściu.

Z relacji zawiadamiającej wynikało, że kobiety ostatni raz widziały się w maju 2022 roku w Gliwicach, po czym 24-latka miała wyjechać w poszukiwaniu pracy do Warszawy.

Ostatnia raz kontakt z zaginioną był w czerwcu 2022 roku podczas rozmowy telefonicznej z matką. Od tamtej chwili zaginiona kobieta nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

Jak ustalili katowiccy policjanci kobieta widziana była w sierpniu 2022 roku w Gdańsku i w Gdyni. Jakiś czas mogła również przebywać w Warszawie.

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 24-letniej kobiety który został odnaleziony na Pomorzu. Jej życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Rodzina, która zgłosiła zaginięcie, został powiadomiona o odnalezieniu kobiety.

Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych kobiety ze swoich stron.

Powrót na górę strony