Wiadomości

Katowiccy policjanci poszukują 23- letniego mieszkańca Katowic

Data publikacji 27.09.2022

Policjanci zajmujący się poszukiwaniami osób zaginionych prowadzą sprawę 23- latka, który na co dzień przebywał w Katowicach. Mężczyzna może korzystać z pomocy ośrodków dla osób bezdomnych. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 25 55, 47 851 21 00, nr alarmowy 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukują 23-letniego mężczyzny, który zaginął. Rodzina zgłosiła zaginięcie 16 września. Policjanci ustalili, że mężczyzna od początku roku korzystał z pomocy ośrodków dla osób bezdomnych na terenie Katowic. Na przełomie kwietnia i maja, rodzina miała ostatni kontakt z zaginionym. Z ustaleń w sprawie wynika, że mężczyzna może przebywać nad polskim morzem w okolicy Mielna. W przeszłości podejmował pracę zarobkową na terytorium Niemiec. Zaginiony ma 23 lata, około 170 cm wzrostu, blond włosy z grzywką zaczesaną na prawą stronę, brązowe oczy. Posiada tatuaże na obu przedramionach. Na jednej ręce widnieje wizerunek lasu, natomiast na drugiej napis „OMERTA”. Podczas ostatniego kontaktu ubrany w jasne spodnie jeansowe, czarną kurtkę pikowaną.

Każdy kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 25 55, 47 851 20 00, e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji.

Powrót na górę strony