Wiadomości

Policjanci poszukują zaginionej Yulianny

Data publikacji 31.08.2022

Katowiccy policjanci poszukują 24-letniej Yulianny. Matka zgłosiła zaginięcie córki 17 sierpnia 2022 r. w Gdyni. Ostatni raz zgłaszająca z córką rozmawiała przez telefon w czerwcu 2022 r. Od tamtej chwili zaginiona nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego katowickiej komendy lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Policjanci wydziału kryminalnego katowickiej komendy miejskiej poszukują zaginionej 24-letniej obywatelki Ukrainy Yulianny. Matka kobiety złożyła zawiadomienie o zaginięciu córki 17 sierpnia 2022 roku w Gdyni Śródmieściu.

Z relacji zawiadamiającej wynika, że kobiety ostatni raz widziały się w maju 2022 roku w Gliwicach, po czym 24-latka miała wyjechać w poszukiwaniu pracy do Warszawy. Ostatnia raz kontakt z zaginioną był w czerwcu 2022 roku podczas rozmowy telefonicznej z matką. Od tamtej chwili zaginiona kobieta nie nawiązał on kontaktu z rodziną.

Jak ustalili katowiccy policjanci kobieta widziana była w sierpniu 2022 roku w Gdańsku i w Gdyni. Jakiś czas mogła również przebywać w Warszawie.

Rysopis zaginionej: 176 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy długie czarne, oczy koloru brązowego.
Znaki szczególne: na prawym udzie tatuaż głowy lisa.
Ubiór: brak danych co do ubioru.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z policjantami komendy miejskiej w Katowicach pod nr tel. 47 85 125 55, 47 85 120 00, e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Powrót na górę strony