Wiadomości

Zajął III miejsce w VII Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc

Data publikacji 02.06.2022

Aspirant sztabowy Adam Rogala, który na co dzień jest kierownikiem Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu V Policji w Katowicach, wziął udział w VII Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc. Policjant zajął III miejsce, wykonują 218 powtórzeń, co dało wynik 6540 kg wyciśniętego ciężaru. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i sportowych.

W VII Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc w Łaziskach Górnych wziął udział kierownik Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu V Policji w Katowicach. Aspirant sztabowy Adam Rogala zajął III miejsce w konkurencji wyciskania wielokrotnego sztangi z timerem. Konkurencja ta polegała na wyciskaniu 30 kg sztangi w czasie 5 minut. O wyniku decydowała ilość powtórzeń, ciężar sztangi oraz waga zawodnika. Katowicki policjant wykonał 218 powtórzeń z ciężarem 30 kg, co dało wynik 6540 kg wyciśniętego ciężaru.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, nie tylko sportowych!

  • zdjęcie kolorowe: Aspirant sztabowy Adam Rogala na sali gimnastycznej z medalem zawieszonym na szyi
  • zdjęcie kolorowe: Aspirant sztabowy Adam Rogala podczas wyciskania sztangi
  • zdjęcie kolorowe: Aspirant sztabowy Adam Rogala z zawodnikami, którzy zajęli I i II miejsce oraz organizatorami zawodów
Powrót na górę strony