Wiadomości

Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 27.05.2022

Katowiccy policjanci zatrzymali mieszkańca Knurowa, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczono również sprzęt służący do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających. Na czas trwającego postępowania wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

zdjęcie kolorowe: na blacie stołu zabezpieczone 4 worki z marihuaną, gotówka, skręty, waga, portfel i kluczyk z samochodu

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową katowickiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Gdy policjanci zapukali do drzwi 33-latka, był on na tyle zaskoczony wizytą stróżów prawa, że nie zdążył pozbyć się dowodów przestępstwa. Po przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli marihuanę, z której można przygotować prawie 1,7 tys. „działek” dilerskich. W mieszkaniu zabezpieczono również  sprzęt służący do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających.

Zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, a także poręczenie majątkowe. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

  • zdjęcie kolorowe: na blacie stołu cztery worki zamykane próżniowe z wysuszaną w środku marihuaną
  • zdjęcie kolorowe: wisząca pod sufitem marihuana
  • zdjęcie kolorowe: wysuszone krzaki marihuany rozłożone na podłodze korytarza
Powrót na górę strony