Wiadomości

Katowiccy policjanci zakończyli poszukiwania 27-latka

Data publikacji 11.04.2022

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 27-letniego mężczyzny, który zaginął 10 marca 2022 r. w Ustroniu. Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych mężczyzny ze swoich stron.

27-letni mieszkaniec Katowic tydzień przed zaginięciem przebywał u rodziny na terenie Ustronia. Według ustaleń mężczyzna 10 marca 2022 roku, po rozmowie z ojcem, wyszedł z domu w Ustroniu około godz. 16.30 i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, a katowiccy policjanci prowadzili czynności poszukiwawcze za zaginionym. Przed przyjazdem do Ustronia zaginiony mieszkał w Katowicach, a  stałe miejsce zameldowania posiada w Opolu, jednakże nie przebywał pod tym adresem od kilku lat.

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 27-letniego mężczyzny, który został odnaleziony na terenie Belgii. Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Rodzina, która zgłosiła zaginięcie, został powiadomiona o odnalezieniu mężczyzny.

Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych mężczyzny ze swoich stron.

Powrót na górę strony