Wiadomości

Pobiegli dla fundacji wspierającej dzieci

Data publikacji 21.03.2022

Katowiccy dzielnicowi sierż. szt. Kamil Sierny i sierż. szt. Łukasz Słabik wzięli udział w VII Biegu Śląskich Aniołów, organizowanym na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach. Bieg został zorganizowany przez Fundację Śląskich Aniołów przy wsparciu Miasta Katowice, a wzięło w nim udział 370 „aniołów". Dochód z wydarzenia przeznaczono na zakup rzeczy niezbędnych dla podopiecznych fundacji.

zdjęcie kolorowe: dzielnicowy Komisariatu III Policji w Katowicach sierżant sztabowy Kamil Sierny i dzielnicowy Komisariatu IV Policji w Katowicach sierżant sztabowy Łukasz Słabik w strojach sportowych na stopniach podium podczas VII Biegu Śląskich Aniołów

Kolejny raz katowiccy dzielnicowi wzięli udział w charytatywnym biegu, z którego dochód przeznaczony jest na zakup rzeczy niezbędnych dla podopiecznych fundacji. Corocznie dzielnicowy z Komisariatu III Policji w Katowicach sierż. szt.  Kamil Sierny biegnie 5 km dla podopiecznych fundacji. Tym razem w szczytnym celu pobiegł z dzielnicowy z Komisariatu IV Policji w Katowicach sierż. szt. Łukaszem Słabikiem. Charytatywna impreza sportowa została zorganizowana przez Fundację Śląskich Aniołów. Uczestnicy mogli wziąć udział w biegu i marszu Nordic Walking na dystansie 5 km. Na starcie stanęły również dzieci, które  rywalizowały na dystansie 200 i 400 metrów.

Ta charytatywna impreza została zorganizowana przez Fundację Śląskie Anioły, która działa na rzecz pomocy najbardziej potrzebującym, a w szczególności ukierunkowana jest na pomoc dzieciom. Udział katowickich mundurowych w tej imprezie charytatywnej pozwolił na wsparcie szlachetnej działalności.

Powrót na górę strony