Wiadomości

Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „#NIE LAJKUJ HEJTU”

Data publikacji 27.01.2022

Katowiccy policjanci zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych klas I - IV do udziału w konkursie pn. „#Nie lajkuj hejtu”. Pasjonujesz się informatyką czy grafiką? Masz smykałkę do nagrywania krótkich filmów? Ten konkurs jest dla Ciebie! Wyzwól swoją kreatywność oraz zaprezentuj swoje umiejętności i pomysły, promując zachowania bezpieczne w Internecie. Czekamy na Wasze prace do 6 marca 2022 r.

Celem konkursu jest podniesienie bezpieczeństwa w Internecie. Zapobieganie cyberprzestępstwom, w tym przemocy oraz mowie nienawiści. Promowanie zachowań chroniących przed zagrożeniami w Internecie, w tym antydyskryminacyjnych oraz rozwijających umiejętności tolerancji.


Zadanie polega na wykonaniu infografiki lub spotu/animacji informującej o wybranym zagrożeniu w Internecie, a także prezentującej propozycje zachowań chroniących przed tego rodzaju zagrożeniami. Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.


Organizatorami konkursu jest Komenda Miejska Policji w Katowicach, Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Katowice, Rada Pedagogów w Katowicach, Pałac Młodzieży w Katowicach, Poradnia Pedagogiczno – Psychologiczna nr 5 w Katowicach.
Czekamy na Wasze prace do 6 marca 2022 r.

Powrót na górę strony