Wiadomości

Podziękowania dla kryminalnych katowickiej komendy

Data publikacji 13.01.2022

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach wpłynęły podziękowania dla policjantów wydziału kryminalnego, którzy odnaleźli w ciągu 3 godzin zaginionego mężczyznę. 32-latek usiłował targnąć się na swoje życie. Decyzją lekarza został hospitalizowany. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po zanonimizowaniu danych publikujemy ich treść.

Do zaginięcia mężczyzny doszło pod koniec grudnia 2021 roku. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach przyjęli zawiadomienie od zrozpaczonej żony, która obawiała się o życie swojego męża. 32-latek w trakcie zakupów z żoną w jednym z katowickich marketów nagle wybiegł ze sklepu. Nie wrócił do domu, nie odbierał telefonów od rodziny. Kobieta obawiała się, że jej mąż może chcieć targnąć się na swoje życie, gdyż leczy się psychiatrycznie. Policjanci natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Każda minuta była cenna ze względu na realne zagrożenie życia. W ciągu 3 godzin od zgłoszenia zaginięcia odnaleźli mężczyznę w rejonie torowiska na Zawodziu. Ze względu na samookaleczenie decyzją lekarza został hospitalizowany. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W podziękowaniu za odnalezienie brata na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach wpłynęły podziękowania dla policjantów wydziału kryminalnego. Po zanonimizowaniu danych publikujemy ich treść.

zdjęcie czarno białe; skan wiadomości o treści: Katowice, dnia 03.01.2022 roku. Szanowny Pan Arkadiusz Konowalski pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach. Szanowny Panie Komendancie w imieniu własnym jak i całej rodziny chcę wyrazić za pomoc, oddanie i służbę Pana Pracowników Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, a w szczególności Pana … oraz … Wzorowa postawa Pana Pracowników, ich fachowość, zaangażowanie i profesjonalizm zasługuje na uznanie. Słowa pochwały z naszej strony kierujemy za sprawnie przeprowadzoną w dniu 29 grudnia 2021 roku akcję poszukiwawczą brata. Wsparcie oraz pomoc jaką otrzymaliśmy jest nieoceniona, a postawa Pana Pracowników pełna podziwu. Wraz z rodzina prosimy Pana Komendanta o przyjęcie tych słów, jako dowody naszej wdzięczności dla pracy jaką wykonują Pracownicy Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Z poważaniem Karolina wraz z rodziną

Powrót na górę strony