Wiadomości

Katowiccy policjanci zakończyli poszukiwania 42-latka

Data publikacji 01.07.2021

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 42-letniego mężczyzny, który zaginął 14 października 2020 roku. Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych mężczyzny ze swoich stron.

42-letni mężczyzna zaginął 14 października 2020 roku, kiedy to ostatni raz widziany był około godziny 17.40, kiedy opuszczał miejską izbę wytrzeźwień. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, a katowiccy policjanci prowadzili czynności poszukiwawcze za zaginionym.

1 czerwca 2021 roku odnaleziono zwłoki mężczyzny. W celu ustalenia tożsamości denata potrzebne były badania genetyczne. Po uzyskaniu wyników identyfikujących jego tożsamość policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 42-letniego mężczyzny.

Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych mężczyzny ze swoich stron.

Powrót na górę strony