Wiadomości

Podejrzani o kradzież czekolad odpowiedzą za swój czyn

Data publikacji 07.04.2021

Znamy już tożsamość nastolatków podejrzewanych o kradzież czekolad za prawie tysiąc złotych. To ci sami chłopcy, którzy w marcu 2021 roku zostali zatrzymani przez katowickich wywiadowców również za kradzież słodyczy. Serdecznie dziękujemy za rozpowszechnienie komunikatu. Media prosimy o usuniecie wizerunku ze swoich stron.

Sprawę prowadzą kryminalni z V komisariatu w Katowicach. Do zdarzenia doszło 23 listopada 2020 roku w markecie przy ulicy Oswobodzenia 66 w Katowicach. Podejrzewani młodzi mężczyźni po wejściu do sklepu ukradli 5 kartonów czekolady o łącznej wartości prawie tysiąca złotych. W toku prowadzonych czynności w sprawie kradzieży słodyczy, do której doszło pod koniec marca 2021 roku, okazało się, że zatrzymani wtedy przez katowickich wywiadowców nastolatkowie dopuścili się również listopadowej kradzieży czekolad. Teraz odpowiedzą również i za ten czyn.

Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Policjanci zatrzymali kobietę podczas innej kradzieży sklepowej. W związku z powyższym zwracamy się do mediów o usunięcie jej wizerunku ze swoich stron

Powrót na górę strony