Wiadomości

Ukradł perfumy w drogerii - czy rozpoznajesz?

Data publikacji 05.01.2021

Publikujemy wizerunek podejrzewanego o kradzież w sklepie kosmetycznym. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę skontaktuj się z policjantami z VII komisariatu w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 39 20, 47 85 139 00, 47 85 139 12 lub pod adresem e-mail: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl

zdjęcie kolorowe: Mężczyzna w starszym wieku podczas kradzieży perfum w sklepie, łysina na czubku głowy, po bokach głowy siwe włosy, siwy zarost na brodzie, nosi okulary, na twarzy, ubrany w płaszcz koloru ciemnego – rozpięty, pod płaszczem widoczna górna część odzieży w kolorze ciemnym, spodnie z długimi nogawkami w kolorze ciemnym, buty koloru ciemnego, przez ramie posiadał przewieszoną torbę typu „aktówka” lub służącą do przenoszenia laptopa.

Kryminalni z VII komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum, do której doszło 31 października 2020 r. w drogerii przy ulicy Ułańskiej 8a w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do sklepu ukradł perfumy o wartości prawie 2,4 tysiąca złotych. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring.

Mężczyzna w starszym wieku, łysina na czubku głowy, po bokach głowy siwe włosy, siwy zarost na brodzie, nosi okulary, na twarzy, ubrany w płaszcz koloru ciemnego – rozpięty, pod płaszczem widoczna górna część odzieży w kolorze ciemnym, spodnie z długimi nogawkami w kolorze ciemnym, buty koloru ciemnego, przez ramie posiadał przewieszoną torbę typu „aktówka” lub służącą do przenoszenia laptopa.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VII komisariatu pod nr telefonu 47 851 39 20, 47 85 139 00, 47 85 139 12 lub pod adresem e-mail: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl

zdjęcie kolorowe - ujęcie z boku: Mężczyzna w starszym wieku podczas kradzieży perfum w sklepie, łysina na czubku głowy, po bokach głowy siwe włosy, siwy zarost na brodzie, nosi okulary, na twarzy, ubrany w płaszcz koloru ciemnego – rozpięty, pod płaszczem widoczna górna część odzieży w kolorze ciemnym, spodnie z długimi nogawkami w kolorze ciemnym, buty koloru ciemnego, przez ramie posiadał przewieszoną torbę typu „aktówka” lub służącą do przenoszenia laptopa.

Gwarantujemy anonimowość!

Powrót na górę strony