Wiadomości

Wirtualny bieg dla Piotra

Data publikacji 02.12.2020

Dziś rusza wyścig do Laponii, dedykowany aspirantowi sztabowemu Piotrowi Glencowi. W biegu mogą wziąć udział wszyscy ludzie dobrej woli, a szczególnie liczymy na mundurowych – policjantów, strażaków, strażników miejskich, żołnierzy. Każdy może wpłacić min. 30 zł i ruszyć w stronę celu – mając do przebiegnięcia 4800 metrów (biegiem w terenie, na bieżni domowej, chodem lub nordic walking), dołączamy do sztafety mającej za cel osiągnąć 4800 kilometrów, czyli wyścig do Laponii i z powrotem.

Zdjęcie kolorowe: Infografika składająca się z dwóch zdjęć : na zdjęciu po lewej Piotr Glenc podczas zimowej wyprawy w góry, na zdjęciu po prawej Piotr Glenc podczas rehabilitacji, natomiast pośrodku umieszczono napis o treści: Wpłaty Fundacja Moc Pomocy PKO Bank Polski S. A. 16 1020 5226 0632 0765  z dopiskiem Piotr Glenc

Każdemu z nas może przydarzyć się wypadek. Dobrze wiedzieć, że możemy wtedy liczyć na pomoc i wsparcie. Policjanci i żołnierze, przyjaciele aspiratna Piotra Glenca, zachęceni jego walką i nadzieją na powrót do zdrowia, wpadli na pomysł wirtualnego biegu charytatywnego.

Jako przyjaciele dzielnicowego z Cieszyna prosimy o wsparcie zbiórki środków na rehabilitację człowieka, który nie żąda pomocy, sam walczy z przeciwnością losu. To my w jego imieniu prosimy o przyłączenie się do inicjatywy, w której, poprzez udział, sami poprawiamy swoją kondycję i zdrowie.
Zdjęcia (selfie) uczestników biegu mile widziane. Można przesyłać na facebookowym fungage’u biegu „poMOCdlaPiotraGlenca”, będą pozdrowieniem dla innych uczestników oraz zachętą do dalszej walki dla naszego kolegi.

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony