Wiadomości

Zaginęły dwie nastolatki – poszukiwania trwają

Data publikacji 09.07.2020

Katowiccy policjanci prowadzą poszukiwania za nastolatkami, które samowolnie oddaliły z domu dziecka. 16-letnia dziewczyna i jej 17-letnia koleżanka ostatni raz widziane były 9 czerwca 2020 roku. Od tego czasu nie nawiązały kontaktu z placówką ani z rodzinami. Każdy, kto zna miejsce ich aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione nastolatki, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 16-letnia dziewczyna i jej 17-letnia koleżanka ostatni raz widziane były 9 czerwca 2020 roku, kiedy samowolnie opuściły dom dziecka. Od tego czasu nie nawiązały kontaktu z placówką ani z rodzinami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nastolatki mogą przebywać na terenie Mysłowic, Konina lub wyjechały do pracy zarobkowej w jednej z nadmorskich miejscowości.

Rysopis zaginionej I nastolatki: wzrost 165cm, wiek z wyglądu 16 lat, włosy ciemne

Ubiór zaginionej: jednoczęściowa piżama koloru różowego (tzw. kombinezon typu jednorożec)

Znaki szczególne: utyka na jedna nogę z powodu problemów ze stawem biodrowym.

Rysopis zaginionej II nastolatki: wzrost 170cm, wiek z wyglądu 17 lat, włosy czarne długie

Ubiór zaginionej: piżama koloru czarnego w białe kropki

Znaki szczególne: kolczyk w nosie

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 851 25 55, 47 851 37 40 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112.

Powrót na górę strony