Wiadomości

Zapraszamy do udziału w charytatywnym biegu indywidualnym

Data publikacji 21.05.2020

Sosnowieccy policjanci zapraszają na indywidualny bieg charytatywny organizowany przez Fundację Rób Dobro, w ramach którego zbierać będziemy środki finansowe m.in. na leczenie naszego kolegi policjanta Piotra Habryki, który uległ wypadkowi. W jego wyniku doznał bardzo poważnego urazu głowy. Piotr walczy dzielnie, jednak koszty jego rehabilitacji są bardzo wysokie. W czasie pandemii organizacja tradycyjnego biegu nie jest możliwa, dlatego powstał pomysł na to nietypowe wydarzenie.

W czasie pandemii niemożliwym jest zorganizowanie tradycyjnego biegu charytatywnego, takiego, jak choćby ten zorganizowany w zeszłym roku przez sosnowieckich policjantów i Fundację Rób Dobro.

zdjęcie kolorowe: biegacze biorący udział w charytatywnym biegu dla Piotra Habryki

W tym trudnym czasie nie zamierzamy jednak rezygnować z możliwości pomagania naszemu koledze, dlatego zapraszamy wszystkich profesjonalistów, pasjonatów i biegających w imię wyższych celów do udziału w indywidualnym biegu charytatywnym!
Do 31 maja każdy kto dokona rejestracji i opłaci cegiełkę - pakiet startowy, będzie mógł pomóc w opłaceniu rehabilitacji m.in naszego kolegi policjanta Piotra, który po wypadku komunikacyjnym doznał silnego urazu mózgowo-czaszkowego.

Wy wybieracie datę, czas, porę, miejsce!

Czekamy na Wasze własne trasy dobra do 31.05!

Można zapisać się wielokrotnie. Każdy chętny uczestnik, zgodnie z informacją zawartą w regulaminie, może za swój bieg otrzymać medal.

Czekamy na Was. Na profilu Fundacji Rób Dobro czekamy na zdjęcia Was i screeny Waszych tras w postach!

Czekamy na Wasze relacje! Oznaczajcie je hasztagami #trasadobra #róbdobro i wklejajcie jako komentarze do wydarzenia!

Wszyscy znaleźliśmy się w nowej, trudnej sytuacji, która wyklucza zorganizowanie i udział w tradycyjnym charytatywnym wspólnym biegu. Sport i małe akty dobra może ułatwią nam wszystkim ten czas. Kiedy zagrożenie już minie, wszyscy będziemy mogli znów spotkać się podczas biegu na wspólnej trasie.

Zapisy na bieg prowadzone są TUTAJ

Powrót na górę strony