Wiadomości

Napadli na ekspedientkę i ukradli piwo – czy rozpoznajesz?

Data publikacji 13.03.2020

Publikujemy wizerunek mężczyzn podejrzewanych o rozbój w sklepie. Do zdarzenia doszło w Katowicach przy ul. Chrobrego. Jeden z mężczyzn przedmiotem przypominającym broń groził ekspedientce, a drugi uderzył ją butelka. Następnie mężczyźni ukradli 4 butelki piwa. Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 39 00, 47 851 39 15 lub e-mail kp7@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

zdjęcie kolorowe: mężczyźna podejrzewany o rozbój

Policjanci z Komisariatu VII Policji w Katowicach prowadzą sprawę rozboju do którego doszło w sklepie. 30 stycznia 2020 r., kilka minut po godz. 3.00, do sklepu przy ul. Zawiszy Czarnego 16 w Katowicach weszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich przedmiotem przypominającym broń groził ekspedientce, a drugi uderzył ją butelka. Następnie mężczyźni ukradli 4 butelki piwa. Wizerunek mężczyzn zarejestrował monitoring.

zdjęcie kolorowe: zdjęcie z monitoringu, zamaskowani mężczyźni podejrzewani o rozbój na ekspedientce w sklepie monopolowym

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych mężczyzn widocznych na zdjęciach, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 39 00, 47 851 39 15 lub e-mail kp7@katowice.ka.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

zdjęcie kolorowe: mężczyźni podejrzewani o rozbój

 

 

Powrót na górę strony