Wiadomości

Podejrzewani o kradzież telefonu, dokumentów, zegarka i karty kredytowej – czy rozpoznajesz?

Data publikacji 25.02.2020

Publikujemy wizerunek podejrzewanych o kradzież telefonu, dokumentów, zegarka i karty kredytowej w centrum Katowic. Jeżeli rozpoznajesz kobietę i mężczyznę skontaktuj się z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 50, 47 851 38 80 lub e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży telefonu, dokumentów, zegarka, portfela i karty kredytowej. Do kradzieży doszło z 4 na 5 stycznia 2020 r. na ul. Słowackiego w Katowicach. Wizerunek podejrzewanych o kradzież zarejestrował monitoring. Jest to kobieta w wieku około 20-25 lat, średniej budowy ciała. Ubrana była w dres koloru czarnego z napisami na lewym rękawie koloru białego, włosy spięte w kucyk koloru czarnego, buty sportowe koloru białego. Podejrzewany mężczyzna jest w wieku około 25-30 lat. Ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, kurtkę z kapturem koloru szaro-biało-czarnego z nieczytelnym napisem na białym tle. Na głowie miał założoną czapkę zimową koloru czarnego z niewyraźnym napisem koloru białego, buty sportowe koloru czarnego, a przez ramię miał przewieszoną męską torebkę.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych o kradzież prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 50, 47 851 38 80 lub e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość

zdjęcie kolorowe: zapis z monitoringu  mężczyzny  podejrzewanego o kradzież dokumentów, zegarka, telefonu i karty kredytowej w centrum Katowic.       zdjęcie kolorowe: zapis z monitoringu  kobiety  podejrzewanej o kradzież dokumentów, zegarka, telefonu i karty kredytowej w centrum Katowic.

 

Powrót na górę strony