Wiadomości

Zatrzymany, bo chciał umówić się z 14-latką

Data publikacji 04.10.2019

Policyjni wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali podejrzanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą małoletnią. Mężczyzna w centrum Katowic umówił się z 14-latką. Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą. Gdy przyjechał na spotkanie, został zatrzymany przez policjantów. Na czas trwającego postępowania wobec zatrzymanego zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

zdjęcie kolorowe: policjant katowickiego oddziału prewencji z zatrzymanym mężczyzną podejrzanym o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą poniżej 15 roku życia

33-letniego mężczyznę, podejrzanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą poniżej 15 roku życia, zatrzymali wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji. Do zatrzymania doszło w centrum Katowic, gdzie mężczyzna umówił się na spotkanie z 14-letnią dziewczynką. Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą. Mężczyzna na jednej ze stron internetowych zamieścił anons, gdzie oferował gotówkę w zamian za poddanie się innym czynnościom seksualnym. Dzięki czujności mieszkańca Wrocławia, który poinformował o anonsie katowickich policjantów, wywiadowcy mogli zatrzymać mężczyznę w chwili przyjazdu na umówione spotkanie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania katowicka prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Czynności w tej sprawie trwają.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 9.93 MB)

Powrót na górę strony