Wiadomości

Gratulacje dla katowickich dzielnicowych

Data publikacji 09.09.2019

Katowiccy dzielnicowi st. sierż. Łukasz Kloc i st. sierż. Mateusz Jaroch zwyciężyli w wojewódzkich eliminacji XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. W październiku wspólnie z asp. sztab. Krzysztof Góra z komendy w Piekarach Śląskich będą reprezentowali śląski garnizon w ogólnopolskim finale zawodów. Z katowickimi dzielnicowymi spotkał się Komendant Miejski Policji w Katowicach insp. Paweł Barski.

zdjęcie kolorowe: Komendant Miejski Policji w Katowicach wraz z Zastępcami podczas spotkania z katowickimi dzielnicowymi

Po trzech dniach zmagań zakończono wojewódzki eliminacje XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce i tytuł najlepszego dzielnicowego w województwie śląskim zdobył st. sierż. Łukasz Kloc z Komisariatu V Policji w Katowicach, na drugim miejscu uplasował się jego kolega z jednostki st. sierż. Mateusz Jaroch. Tuż po ogłoszeniu wyników Komendant Miejski Policji w Katowicach insp. Paweł Barski wspólnie z I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach mł. insp. Arkadiusz Konowalski i Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach mł. insp. Arturem Ormanem spotkali się z dzielnicowymi oraz ich kierownikiem asp. szt. Michałem Weishardem. W trakcie spotkania komendanci złożyli im gratulacje oraz wyrazy uznania. W październiku katowiccy dzielnicowi wspólnie z asp. sztab. Krzysztof Góra z komendy w Piekarach Śląskich będą reprezentowali śląski garnizon w ogólnopolskim finale zawodów. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji.

  • zdjęcie kolorowe: katowiccy dzielnicowi st. sierż. Łukasz Kloc,  st. sierż. Mateusz Jaroch i asp. sztab. Krzysztof Góra z komendy w Piekarach Śląskich, którzy będą reprezentować garnizon śląski w finale zawodów "Dzielnicowy roku 2019"
  • zdjęcie kolorowe: dyplom i puchar dla st. sierż. Łukasz Kloc za zajęcie I miejsca podczas wojewódzkich zawodów "Dzielnicowy roku 2019"
  • zdjęcie kolorowe: dyplom i puchar dla st. sierż. Mateusza Jaroch za zajęcie II miejsca podczas wojewódzkich zawodów "Dzielnicowy roku 2019"
Powrót na górę strony