Katowicki policjant kolejny raz stanął na podium

Data publikacji 05.09.2019

Katowicki policjant - st. sierż. Łukasz Oślizło - stanął na podium X Mistrzostw Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 km. Mistrzostwa rozegrane zostały podczas X Biegu z Policją, zorganizowanego w dolnośląskiej miejscowości Góra. Gratulujemy zdobycia I miejsca w policyjnej kategorii NSZZP i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

zdjęcie kolorowe: st. sierż. Łukasz Oślizło podczas wręczenia pucharu za zdobycie I miejsca w kategorii NSZZP w X Mistrzostwach Policji w biegu na dystansie 10 km

St. sierż. Łukasz Oślizło, to policjant z katowickiej komendy. Od wielu lat bieganie jest jego życiową pasją. Wielokrotnie z sukcesem reprezentował nie tylko katowicką komendę, ale również brał udział w zawodach, jako reprezentant Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Tym razem pobiegł w X Mistrzostwach Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 km. Mistrzostwa zostały rozegrane podczas X Biegu z Policją w Górze, nad którym honorowy patronat objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego i Komendant Główny Policji. W zawodach wzięło udział ponad 250 zawodników- nie tylko z Polski, ale również Kenii i Ukrainy. Katowicki policjant linię mety przekroczył jako 5 zawodnik w kategorii Open i był pierwszy wśród mężczyzn w policyjnej kategorii NSZZP.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów!

zdjęcie kolorowe: st. sierż. Łukasz Oślizło podczas udziału w X Mistrzostwach Policji w biegu na dystansie 10 km

zdjęcie kolorowe: st. sierż. Łukasz Oślizło podczas biegu w X Mistrzostwach Policji w biegu na dystansie 10 km