Wiadomości

Ustalono mężczyznę, który udzielał pomocy rannej w wypadku w Katowicach

Data publikacji 15.11.2018

Ustalono osobę, która udzielała pierwszej pomocy kobiecie rannej podczas wczorajszego wypadku. Już została wdrożona procedura, aby mężczyzna jak najszybciej trafił pod opiekę lekarzy. Dziękujemy mediom za współprace i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Wczoraj około 17.30 w Katowicach przy ulicy Brynowskiej doszło do wypadku drogowego. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierujący samochodem marki audi potrącił kobietę. Jak ustalono, zanim służby ratunkowe przyjechały na miejsce, pomocy rannej osobie udzielali świadkowie. Po przyjedzie pogotowia ratunkowego osoby te odjechały, nie czekając na policjantów. Dzięki szybkiej reakcji świadków, kobieta trafiła do szpitala i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dziś opublikowano komunikat, aby ustalić tożsamość osób udzielających pomocy. Kilka godzin później do dyżurnego zadzwonił mężczyzna, który powiedział, ze udzielał pomocy rannej kobiecie. Została wdrożona procedura, aby mężczyzna jak najszybciej trafiła trafił pod opiekę lekarzy. Dziękujemy mediom za współprace i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Świadkowie, którzy widzieli okoliczności wypadku proszeni są o kontakt z policjantami z Katowic tel. 32 200 2555, 32 200 2777.

Powrót na górę strony