Nie reagujesz akceptujesz

Świadek zareagował - policjanci zatrzymali

Katowiccy wywiadowcy wspólnie z mundurowymi z katowickiej "jedynki" zatrzymali sprawców włamania do samochodu i odzyskali skradzione radio. Zatrzymanie złodziei to efekt telefonu od mieszkańca Katowic, który widząc zdarzenie natychmiast zareagował. Za przekazaną informację - dziękujemy.

Odgłos wybijanej szyby zaniepokoił mieszkańca Katowic. Mężczyna na ulicy Lompy zobaczył jak włamywacz wyciąga z seata, przez wybitą szybę jakiś przedmiot. Od razu zadzwonił na Policję, dzięki szczegółowym informacjom dotyczacym włamywaczy i błyskawicznej wspólnej akcji wywiadowców i mundurowych włamywacze zostali ztrzymani. Sprawcami okazali się być 27 i 33-letni mieszkańcy Katowic, a przedmiotem który ukradli był radiodtwarzacz samochodowy. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

To kolejny przykład braku akceptacji na łamanie prawa. Postawa, którą Pan zaprezentował stanowi powód do dumy i zasługuje na najwyższe słowa uznania i szacunek. Łącząc wyrazy szacunku, życzymy Panu pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Nie reagujesz-akceptujesz - strona internetowa kampanii prowadzonej przez KMP w Katowicach

 

Powrót na górę strony