WYKAZ DZIAŁAŃ PRIORYTETOWYCH DZIELNICOWYCH NA II PÓŁROCZE 2021

KOMISARIAT POLICJI VI W KATOWICACH

Rejon nr 62

sierż. szt. Sławomir Szuster

Plan działania priorytetowego: Na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń w policyjnych systemach informacyjnych, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, odczuć społeczeństwa, w tym na podstawie przeprowadzonych rozmów zdiagnozowano, że obecnie problem w rejonie dzielnicowego występuje w obszarze przy ul. Sokolskiej 33. Z przeprowadzonej analizy wynika, że we wskazanym obszarze nagminnie dochodzi do parkowania pojazdów w miejscach objętych zakazem.

Zakładany cel do osiągnięcia – ograniczenie wykroczeń drogowych w rejonie ul. Sokolskiej 33.

 

Rejon nr 63

sierż. szt. Ireneusz Dudzik

Plan działania priorytetowego: Na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń w policyjnych systemach informacyjnych, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, odczuć społeczeństwa, w tym na podstawie przeprowadzonych rozmów zdiagnozowano, że obecnie problem w rejonie dzielnicowego występuje w obszarze przy ul. Młyńskiej. Z przeprowadzonej analizy wynika, że we wskazanym obszarze nagminnie dochodzi do parkowania pojazdów w miejscach objętych zakazem.

Zakładany cel do osiągnięcia – ograniczenie wykroczeń drogowych w rejonie ul. Młyńskiej.

 

Rejon nr 64

asp. szt. Robert Gad

Plan działania priorytetowego: Na podstawie rozpoznania dzielnicowego, analizy zdarzeń w policyjnych systemach informacyjnych, wpisów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, odczuć społeczeństwa, w tym na podstawie przeprowadzonych rozmów zdiagnozowano, że obecnie problem w rejonie dzielnicowego występuje w obszarze przy ul. Zabrskiej 10-12 . Z przeprowadzonej analizy wynika, że we wskazanym obszarze nagminnie dochodzi do parkowania pojazdów w miejscach objętych zakazem.

Zakładany cel do osiągnięcia – ograniczenie wykroczeń drogowych w rejonie ul. Zabrskiej 10-12.

Powrót na górę strony